Artykuły

Jakie są najlepsze sposoby, żeby namagnesować magnes?

Magnesy mają bardzo szerokie zastosowania. Zamki do szafek, zatrzaski do biżuterii czy listwy na narzędzia, to tylko niektóre przykłady użycia tych przedmiotów. Wygoda, estetyka i duża liczba zastosowań to tylko główne zalety magnesów. Zdarza się jednak, że magnes nie działa już tak dobrze jak dawniej. Z czego to wynika? Czy taki proces jest odwracalny? Jak namagnesować magnes?

czytaj całość »

Jakich rodzajów magnesów potrzebujesz w domu? Sprawdź!

Magnesy to bardzo praktyczne rozwiązanie ni tylko w wielkich zakładach przemysłowych. Mało kto wie, że te niepozorne akcesoria świetnie sprawdzają się w domu. Magnesy mają bardzo szerokie zastosowanie i mogą służyć zarówno jako gadżet, który uporządkuje przestrzeń, element dekoracyjny czy kreatywna zabawka. Jakie rodzaje magnesów sprawdzą się w twoim domu?

czytaj całość »

Jak wykorzystać magnesy kulki?

Magnesy mogą mieć różne zastosowanie. Możemy używać ich do ciekawych doświadczeń, mogą przydać się w codziennym zastosowaniu, a także możemy używać ich do zabawy. Na rynku dostępne są różnego rodzaju magnesy. Mogą różnić się od siebie wielkością oraz kształtem. W tym artykule weźmiemy pod lupę magnesy kulki i spróbujemy przedstawiać wam w jaki sposób można je wykorzystać, szczególnie w trakcie zabawy.

czytaj całość »

Zastosowanie magnesów neodymowych

Prawdopodobnie każdy z nas, miał kiedyś do czynienia z magnesami. Mogliśmy ich używać do zabawy, czy do doświadczeń w szkole. Mają one różne zastosowania. Na rynku oprócz zwykłych magnesów, można znaleźć również magnesy neodymowe. Są one dużo silniejsze niż te zwykłe. Mogą one zapewnić większą siłę przy mniejszych rozmiarach. W tym artykule postaramy się podać przykłady zastosowania magnesów neodymowych. 

czytaj całość »
Sklep jest w trybie podglądu

2014 Tomar Magnesy | Wszelkie prawa zastrzeżone.

 

{nocache:072a3757d2f58caa86ab03546916f726#0}
Sklep internetowy Shoper.pl